Tu jesteś: Strona Główna » Rodzinne Targi Zdrowia

Rodzinne Targi Zdrowia

| 2016-12-06

Z Bliskimi po Zdrowie! Przedstawiamy Rodzinne Targi Zdrowia! Organizowane w samym sercu Górnego Śląska, w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Ponad 150 wystawców z najróżniejszych dziedzin związanych ze zdrowiem, kilkanaście tysięcy osób, które w Targach będą brały aktywny udział i dla których organizowane jest to wydarzenie.

UM-1000x250RTZobraz.jpg

Rodzinne Targi Zdrowia są wydarzeniem całkowicie darmowym dla wszystkich odwiedzających osób. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Niech 21 stycznia 2017 będzie dniem szczególnym. Uczestnictwo w Targach będzie idealną okazję na spędzenie Dnia Babci w rodzinnej i ciepłej atmosferze oraz wyrazem troski o najbliższych.

Na terenie Targów będzie można znaleźć miejsca do zabawy i nauki dla najmłodszych czy z drugiej strony miejsca porad i darmowych badań lekarskich dla wszystkich zainteresowanych. Ponadto, w czasie trwania Targów będą miały miejsce interesujące pokazy i konkursy, w których brać będą mogli udział wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia. To wszystko sprawia, że mówiąc o Rodzinnych Targach Zdrowia 2017, mówimy o wydarzeniu całkowicie bezprecedensowym, którego w południowej Polsce jeszcze nie było.
Więcej informacji na stroniehttp://targizdrowia.com.pl/Sprawdź TAGI:
 
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Katowice na Instagramie

2021 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net