Tu jesteś: Strona Główna » Retransmisja online spektaklu "Himalaje"!

Retransmisja online spektaklu "Himalaje"!

| 2020-03-25
W Międzynarodowy Dzień Teatru, w związku z zamknięciem placówek kulturalnych Teatr Śląski zaprasza na inaugurację sezonu pokazów online.
Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego co weekend o 19.30, poczynając od najbliższego piątku, zapraszać będzie na pokazy spektakli: zrealizowanych dla Teatru Telewizji, rejestracji przedstawień, które zeszły już z afisza oraz tych, które są nadal wystawiane na deskach teatru.

Pierwszym spektaklem, który zostanie pokazany online, na kanele YouTube Teatru Śląskiego będzie właśnie "Himalaje" w reżyserii Roberta Talarczyka. 

„Himalaje” to opowieść o szczytach ludzkich możliwości, ale i o przepaściach, których nie da się zasypać ani przekroczyć. O postaciach, które dla jednych są bohaterami, a dla innych nieodpowiedzialnymi marzycielami. To pierwsza teatralna historia o Jerzym Kukuczce i tych, których życie się z nim splotło. Spotkamy ich w spektaklu Roberta Talarczyka, który współtworzą m.in. Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski, autorzy głośnej biografii „Kukuczka: opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście”.

Więcej informacji na temat spektaklu w wydarzeniu pod linkiem: www.facebook.com/events/511403109549952

Retransmisje pod linkiem: youtu.be/ficHA-Hx6xY
27 (Międzynarodowy Dzień Teatru), 28, 29 marca godz. 19:30


 
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Katowice na Instagramie

2021 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net