Tu jesteś: Strona Główna » 10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat ponownie zagra w Katowicach

10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat ponownie zagra w Katowicach

| 2016-12-01
10. jubileuszowa Sylwestrowa Moc Przebojów Telewizji Polsat ponownie zagra w Katowicach. Tym razem widzów pod sceną i przed telewizorami zabierzemy do lat 80., by przypomnieć największe hity dekady, w której Polacy namiętnie oglądali filmy video, młodzież grała w pierwsze gry na Atari, a dzieci biły rekordy w układaniu kostki Rubika.
 
W tym roku ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców – Beaty i Bajmu, Sylwii Grzeszczak, Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Bednarka, Eneja, Piersi, Golec uOrkiestry, Zbigniewa Wodeckiego, IRY, Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Feela, Boys, Blue Cafe i Video. Swoje największe przeboje, przy których bawiliśmy się w latach 80. przypomni wokalista Modern Talking – Thomas Anders.sylwester_2016_640

– „Sylwestrowa Moc Przebojów” po raz drugi w historii zawita do Katowic. Jak dotąd gościliśmy już w Krakowie, Warszawie i Gdyni, ale to właśnie tu na placu Honorowym pod Spodkiem w samym centrum Katowic, rok temu bawiliśmy się najlepiej na największym karaoke na świecie – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

To był wielki sukces. Wraz z ponad 100 tysiącami mieszkańców, przed telewizorami „Sylwestrową Moc Przebojów” oglądało średnio 4,5 miliona widzów.W tym roku sylwestrowy wieczór upłynie nam w rytmie największych hitów lat 80., z czasów gdy wielkim wydarzeniom w Polsce i na świecie towarzyszyła syntezatorowa muzyka taneczna. Polskie gwiazdy „Sylwestrowej Mocy Przebojów” oprócz własnych przebojów zagrają covery hitów, które królowały na listach przebojów w latach 80. na całym świecie. Niezapomniany klimat tamtych lat przypomną również wielkie polskie przeboje „Chałupy welcome to” w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego czy hity Beaty i Bajmu bez których nie mogła odbyć się wówczas żadna prywatka: „Co mi Panie dasz”, „Józek nie daruję Ci tej nocy” czy „Nie ma wody na pustyni”. Jednym z największych wykonawców tamtych lat był zespół Modern Talking, który sprzedał na świecie ponad 160 milionów płyt. Wokalista tego niezapomnianego duetu Thomas Anders i jego zespół będą gośćmi specjalnymi katowickiego sylwestra w Polsacie. Z pewnością ze sceny popłyną niezapomniane przeboje zespołu: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady” czy „Sexi, Sexi Lover”.

Gospodarzami „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016” są Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Music Company.

Patronami medialnymi „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016” są jak zawsze radio RMF FM i dziennik Fakt.

10. jubileuszowa „Sylwestrowa Moc Przebojów” z Katowic w której powrócimy do słodkich lat 80. – 31 grudnia, godz. 20.00 w Telewizji Polsat!


Sprawdź TAGI:
 
Katowice na Twitterze
Katowice na YouTube
Katowice na Facebooku
Katowice na Instagramie

2021 © Katowicetv.eu | Projekt i wykonanie strony : fdgstudio.net